doporučujeme vám půjčka bez registru a půjčka na op ihned

Deskové Radiátory - Možnosti provedení

Deskové Radiátory

Nejčasteji setkáváme s bílým provedením a vzorem žebrování. Na trhu ovšem existuje spousta dalších zajímavých řešení, které udělají z radiátoru příjemný doplňek místnosti.

Hladký i žebrovaný povrch

Přední plech, který kryje vnitřní komory s teplou vodou, může být zhotoven ve dvou provedení. První je zcela hladké bez jakéhokoliv vzoru. Druhým, nejčastějším, řešením je znázorněné žebrování.

Barevnost

Deskový radiátor nemusí být jen bílý. V nabídce radiátorů nalezneme zcelou škálu dle vzorníku RAL, který obsahuje až 210 odstínů.

Svisle nebo vodorovně

V obývacích pokojích a ložnicích se zpravidla používá vodorovné provedení. Nedovoluje-li to dostatek místa - například v koupelně - lze si vybrat i z nabídky svislých provedení.

Způsob připojení

Nejčastěji je připojení řešeno viditelně ze strany. Pro elegantnější vzhled lze radiátor připojit k přívodu teplé vody i ve spodní částí, nebo přívod zcela skrýt za tělem radiátoru.

Materiál plechů

Plechy deskových radiátorů bývají nejčastěji z ocelového plechu, případně pozinkované. Ocelové plechy se používají v běžných místnostech - ložnice, obývací pokoj, dětský pokojíček. Pozinkovaná verze je odolnější a proto se umisťuje do "agresivnějších" prostředí - koupelna, zimní zahrada, místnost s bazénem.

Prodejce

  • WEDOS, a.s.
  • IČ: 28070283
  • DIČ: CZ28070283
  • Po-Pá: 8:00-16:30 hod.

DeskoveRadiatory.cz - Deskové Radiátory - 2011 - 2020

Deskové Radiátory - hlavní strana